Yukarı Çık

FAALİYET ALANLARI

 • Uluslararası Hukuk

 • Bankacılık ve Finans Hukuku

 • Vergi Hukuku

 • İletişim Hukuku

Uluslararası Hukuk Departmanı olarak tam kapsamlı danışmanlık hizmeti vermenin yanında ofisimizin işlemsel faaliyetler ve mevzuat bazında Türkiye ve dünya genelinde temsil edilmesi vazifesini yürütmekteyiz. Başlıca danışmanlık hizmetlerimiz Birleşme-Devralma, Özel Sermaye, Sermaye Piyasaları, Endüstriyel Kredi İşlemleri, Şirket Analizleri (Due Diligence), Bankacılık, İflas ve Yeniden Yapılandırma İşlemleri, Sermaye Piyasası Türev Araçları, Finansman Yapılandırması, Proje Finansmanı, Araçlı ve Kaldıraçlı Finansman İşlemleri, Gayrimenkul Hukuku, Yatırım Fonu ve Varlık Yönetimi, Enerji ve Çevre Hukuku konularını kapsamaktadır. Departmanımız, bu zamana kadar süregelen performansı ve yapmış olduğu işler ile yenilikçi ve komplike yerel veya uluslararası hukuk işlemlerini gerçekleştirebilecek güçte olduğunu kanıtlamıştır. Büromuz ayrıca Avrupa Birliğini, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesini, Uluslararası Ceza Mahkemelerini ve Birleşmiş Milletleri ilgilendiren hukuk davalarına da bakmaktadır. Hukukun sayısız alanlarında size danışmanlık yapması veya yabancı yatırımcılarla olabilecek ihtilaflarınızda sizi temsil etmesi için bir uzmana ihtiyacınız olduğu takdir de Arıtürk&Partners Hukuk Ofisi bünyesindeki profesyoneller size yardımcı olacaktır.
Ariturk&Partners Hukuk Ofisi Türkiye nin birçok önde gelen finans kurumlarına, gayrimenkul şirketlerine, finansal, kiralama şirketlerine ve ticari bankalarına bunun yanı sıra bireysel borçlulara finans ile ilgili her konuda hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. Bankacılık uzmanlarımız düzenli olarak Türkiye'nin bazı büyük ve en önde gelen bankalarının, banka dışı borçluların ve finans firmalarının hukuki temsilciliğini yapmaktadır. Bu alanlar genel olarak şöyle sıralanabilir; - Satın alma Finansmanı - Proje Finansmanı - Yatırım Fonları - Kurumsal Finansman - Teminatlı ve teminatsız borçlar
Ariturk&Partners Hukuk Ofisi Bankacılık, Emlak, Şirket Birleşme ve Devralmalar işlemleri dahil olmak üzere yerel ve sınır ötesi işlemlerin yürütülmesine ilişkin olarak ticari vergiyle ilgili konularda hukuki danışmanlık hizmeti sunar. Yatırımcı bireylere ve şirketlere, vergi ile ilgili olarak yapılan günlük ticari işlemlerinde ve stratejik önem arz eden konularda etkin çözümler sunulmaktadır.
Ariturk&Partners Hukuk Ofisinin İletişim Ekibinin Türk Yayın ve telekomünikasyon konularıyla yeni medyayla ilgili olarak strateji sınırlarından yerel rekabet konularına kadar son derece somut temel bir anlayışı vardır. Büromuz özel hayatın korunmasına dair hukuk, bilgi saklama hukuku, telekomünikasyon ve yayın hukuku, telif hakkı hukuku, eğlence ve reklam hukuku konularında uzman kadrosuyla müvekkillerine danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

HAKKIMIZDA

Arıtürk Partners Hukuk Ofisi, uluslararası bir hukuk ofisi olarak Av. Arb. Zeki Arıtürk ve ortakları tarafından İstanbul’da kurulmuştur.

Sürekli büyüyen uzman kadrosu ile Türkiye’nin finansal ve idari açıdan en büyük projelerine, uluslararası yatırımcılar ve şirketlerine, gerçek ve tüzel kişilere Kamu - Özel Sektör Ortaklığı (PPP), Uluslararası Tahkim, Dava, Gayrimenkul, Birleşme ve Devralma gibi alanlarda danışmanlık yapmakta; Ticaret, Ceza, İcra, Enerji, İdare, Vergi, Bankacılık ve Finans Hukuku gibi alanlarda ise kapsamlı hukukun tüm alanlarında hizmet vermektedir.

Uluslararası hukuk, Dava & danışmanlık, Kurumlar dava ve ceza konusunda uzman avukatlar müvekkillerine sağlıklı bir hizmet verir hale gelmiştir. Modern bir hukuk ofisinin ihtiyacı olan, gelişmiş altyapı sistemleri ve teknolojik donanımlarla desteklenerek müvekkillerine tam desteğe dönüşmesini sağlamaktadır.

KADROMUZ

 • Av. Cihat GÖKDEMİR

  Kurucu Ortak
  Av. Cihat GÖKDEMİR
  Ünvan

  Kurucu Ortak

  Uzmanlık Alanları

  Özelleştirme,
  İdare Hukuku,
  Sözleşmeler Hukuku

  Baro Üyeliği

  İstanbul Barosu, 1999

  Eğitim

  İstanbul Üniversitesi (Lisans, 1998)

  Dil

  İngilizce

  E-Mail

  cihat@ariturk.com.tr

 • Av. Arb. Zeki ARITÜRK

  Kurucu Ortak
  Av. Arb. Zeki ARITÜRK
  Ünvan

  Kurucu Ortak

  Uzmanlık Alanları

  Şirketler Hukuku,
  Enerji Hukuku,
  İletişim ve Yeni Medya Hukuku

  Baro Üyeliği

  İstanbul Barosu, 2008

  Eğitim

  Marmara Üniversitesi (Yüksek lisans, 2014),
  Hukuk Mezunu (Lisans, 2007)

  Dil

  İngilizce

  E-Mail

  zeki@ariturk.com.tr

 • Av. Eren ÖZDEN

  Yönetici Ortak
  Av. Eren ÖZDEN
  Ünvan

  Yönetici Ortak

  Uzmanlık Alanları

  Ticaret Hukuku,
  Gayrimenkul Hukuku,
  Kentsel Dönüşüm ve Çevre Hukuku,
  Sözleşmeler Hukuku

  Baro Üyeliği

  İstanbul Barosu, 2009

  Eğitim

  Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi (lisans, 2007)

  Dil

  İngilizce

  E-Mail

  eren.ozden@ariturk.com.tr

 • Av. Mustafa HATİPOĞLU

  Ortak
  Av. Mustafa HATİPOĞLU
  Ünvan

  Ortak

  Uzmanlık Alanları

  Uzmanlık Alanları,Uluslararası Hukuk,
  Uluslararası Ekonomi Hukuku,Yabancılar Hukuku,
  İnsan Hakları Hukuku,Azınlık Hakları Hukuku,
  Avrupa Birliği Hukuku,Medeni Hukuk,
  Ağır Ceza Hukuku,Gayrimenkul Hukuku

  Baro Üyeliği

  Gümülcine (Komotini) Barosu - Yunanistan, 2008

  Eğitim

  Gazi Üniversitesi - Hukuk Fakültesi (Lisans, 2007),
  Trakya Dimokritos Üniversitesi - Hukuk Fakültesi (Yüksek lisans, 2014),
  Güneydoğu Avrupa Bilimleri - Uluslararası Hukuk Uzmanı

  Dil

  Yunanca, İngilizce

  E-Mail

  mustafa.hatipoglu@ariturk.com.tr

 • Av. Abdullah ALTINTOP

  Ortak
  Av. Abdullah ALTINTOP
  Ünvan

  Ortak

  Uzmanlık Alanları

  Sözleşmeler Hukuku, İdare Hukuku, Eşya Hukuku

  Eğitim

  RMİT Üniversitesi, JD, 2010

  Dil

  İngilizce, Türkçe

  E-Mail

  abdullah.altintop@ariturk.com.tr

DANIŞMANLIKLARIMIZ

İLETİŞİM

X